patronaty

 Lista patronatów: 

 1) Uczeń nekromanty. Plaga Elli Raj

 


2) Tajne przez magiczne Katarzyny Wierzbickiej


 

Patronaty

Skoro mam już piękne logo i pierwsze patronaty za sobą, nic nie stroi na przeszkodzie, bym obejmowała nim kolejne książki. A poniżej przedstawiam Wam szczegóły:


Jakie utwory chętnie obejmę patronatem Głodnej Wyobraźni?

Wszelkiej maści powieści oraz antologie polskich i zagranicznych autorów z gatunku fantasy lub science fiction oraz z pogranicza tych gatunków, pod uwagę wezmę też realizm magiczny lub utwory z elementami grozy. Po drodze mi także z komiksami, powieściami graficznymi i albumami związanymi z fantastyką. Mogę rozważyć również kryminały oraz powieści historyczne.

Bardzo chętnie będę promować dzieła oryginalne i dobrze przemyślane oraz takie, które mnie w jakiś sposób zaskoczą. Nie da się ukryć, że jestem doświadczonym czytelnikiem o konkretnym guście, to znaczy lubię dobrze przemyślane i dopracowane opowieści, a ponadto zdrową równowagę między światem przedstawionym, fabułą i bohaterami, ale nie jest to warunek konieczny do otrzymania patronatu, jeśli szczególnie zachwyci mnie chociaż jeden z tych elementów. 

Decyzję podejmuję tylko i wyłącznie po przeczytaniu całości utworu, mogę zapoznać się z wersją przed ostateczną korektą, jeśli moje logo miałoby pojawić się na okładce. Nigdy nie przyznaję patronatu w ciemno, bez wgłębienia się w treść danej pozycji. 


Jakim utworom nie będę patronować?

Przede wszystkim takim wydanym w systemie vanity, bo uważam, że jest to nieuczciwe zarabianie na cudzych marzeniach. A ponieważ jako dla polonistki ważna jest dla mnie warstwa językowa, nie obejmę patronatem także dzieł, które nie przeszły porządnej redakcji i korekty, albo takich, których styl będzie mnie raził. W grę nie wchodzą także romanse, powieści obyczajowe czy erotyki.


Czego możecie oczekiwać po patronacie Głodnej Wyobraźni?

Przede wszystkim rzetelnej recenzji z elementami analizy, która wraz ze zrobionymi specjalnie do niej zdjęciami ukaże się na blogu, z datą do uzgodnienia (np. w dniu premiery). Udostępnię również logo bloga do wydrukowania na egzemplarzu papierowym czy umieszczenia w materiałach reklamowych. Ponadto opublikuję informacje o utworze w poście o zapowiedziach na dany miesiąc, a na życzenie także umieszczę dostarczony mi baner na fanpage'u Głodnej Wyobraźni na facebooku. Do tego udostępnię recenzję patronacką na kilkudziesięciu grupach na facebooku, lubimyczytac.pl, a po uzgodnieniu mogę również w sklepach typu Empik. 

 

Jak się ze mną skontaktować?

Najlepiej przez fanpage'a na facebooku: https://www.facebook.com/GlodnaWyobraznia, a dalszą korespondencję będziemy prowadzić mailowo. 

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz