o mnieOd najmłodszych lat jestem właścicielką głodnej wyobraźni - którą nakarmić mogły tylko Opowieści z Narnii, a potem Diuna, Ziemiomorze, czy Malazańska Księga Poległych. Nic więc dziwnego, że zostałam absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę magisterską poświęciłam czytelniczej definicji fantasy. Na moim blogu znajdziecie recenzje książek fantasy i science fiction, powieści historycznych, a od czasu do czasu także dobrego kryminału. Smacznego czytania!

Już w czasach studenckich zajmowałam się literaturą fantastyczną - organizowałam konferencje naukowe i spotkania z pisarzami na wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. A że po takich studiach miłość do książek nie mija, teraz realizuję ją w postaci tego bloga. Zapraszam też na moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/GlodnaWyobraznia, gdzie udostępniam linki do nowych recenzji, a także trailery seriali i filmów fantastycznych. Na Instagramie znajdziecie mnie tu:
https://www.instagram.com/glodna_wyobraznia, a na lubimyczytac.pl tu: https://lubimyczytac.pl/profil/1781241/glodnawyobraznia.

W wolnym czasie oprócz czytania zajmuję się graniem w gry planszowe i komputerowe (nie ma nic lepszego niż Battlestar Galactica i Wiedźmin!), a przede wszystkim w RPG-i, obecnie w 5. edycję Dungeons and Dragons. Jeżeli spotkacie gdzieś lekko bezczelną rudowłosą krasnoludkę o niewyparzonym języku, kapłankę Haeli Brightaxe, to będę prawdopodobnie ja!   

Obecnie współpracuję z wydawnictwami: Rebis, SQN, Powergraph,
Echa, Czarna Owca, Znak Litera Nova, Fabryka Słów i Uroboros,  sekcją literacką ŚKF-u Logrus i Fantazmatami, Wydawnictwem Dolnośląskim, Wydawnictwem IX oraz księgarnią taniaksiazka.pl, jestem także oficjalną recenzentką upolujebooka.pl. Chętnie nawiążę współpracę z kolejnymi wydawcami, najszybciej można się ze mną skontaktować przez stronę facebookową.  


https://www.gwfoksal.pl/
https://www.rebis.com.pl/

     https://powergraph.pl/


https://www.wsqn.pl/


http://www.zysk.com.pl/

https://fantazmaty.pl/
https://www.sekcjalogrus.slask.pl/

https://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie 
https://www.czarnaowca.pl/

https://woblink.com/

https://www.znak.com.pl/wydawnictwo-znak-literanova?adgroupid=66830658879?network=g?creativ=353850826557?position=&gclid=CjwKCAjwr7X4BRA4EiwAUXjbt5XrShD_np-OvS7yIvGrcsk9Y2GqEwBpwC66J_sqV4uUz4-Uy2XsAxoC5_0QAvD_BwE1 komentarz:

  1. Solidnie napisane. Pozdrawiam i liczę na więcej ciekawych artykułów.

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz, mam dzięki nim więcej motywacji :). Chwilowo włączyłam funkcję moderowania, bo niestety na cel wzięli mnie spamerzy, mam nadzieję, że w ten sposób szybko się zniechęcą.