o mnie


Od najmłodszych lat jestem właścicielką głodnej wyobraźni - którą nakarmić mogły tylko Opowieści z Narni, a potem Diuna, Ziemiomorze, czy Malazańska Księga Poległych. Nic więc dziwnego, że zostałam absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę magisterską poświęciłam czytelniczej definicji fantasy. Na moim blogu znajdziecie recenzje książek fantasy i science-fiction, a od czasu do czasu także dobrego kryminału. Smacznego czytania!

Już w czasach studenckich zajmowałam się literaturą fantastyczną - organizowałam konferencje naukowe i spotkania z pisarzami na wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. A że po takich studiach miłość do książek nie mija, teraz realizuję ją w postaci tego bloga. Zapraszam też na moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/G%C5%82odna-Wyobra%C5%BAnia-1867865196876094/, gdzie udostępniam linki do nowych recenzji, a także trailery seriali i filmów fantastycznych.


W wolnym czasie oprócz czytania zajmuję się graniem w gry planszowe i komputerowe (nie ma nic lepszego niż Battlestar Galactica i Wiedźmin!), a przede wszystkim w RPG-i, obecnie w 5 edycję Dungeons and Dragons. Jeżeli spotkacie gdzieś lekko bezczelną rudowłosą krasnoludkę o niewyparzonym języku, kapłankę Haeli Brightaxe, to będę prawdopodobnie ja! Oprócz tego możecie się na mnie też natknąć na Polconach.    

Obecnie współpracuję z wydawnictwami: Rebis, SQN, Powergraph, Zysk i Uroboros, sekcją literacką ŚKF-u Logrus i Fantazmatami, jestem także oficjalną recenzentką upolujebooka.pl. Chętnie nawiążę współpracę z kolejnymi wydawcami, najszybciej można się ze mną skontaktować przez stronę facebookową.  


https://www.gwfoksal.pl/

     https://powergraph.pl/

https://www.wsqn.pl/

http://www.zysk.com.pl/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz